O firmie

Spółka Nova Tracking odpowiadając na potrzeby rynku działa w obszarze innowacyjnych technologii usprawniających komunikację w globalnych łańcuchach dostaw.

globalny łańcuch dostaw
Firma rozwija i wdraża w praktyce koncepcję inteligentnego ładunku, który to z dokładnością do kilku minut poinformuje zainteresowane osoby gdzie akurat jest jego ładunek, czy przybędzie na czas, czy będzie opóźniony lub też uszkodzony. Dodatkowo, Nova Tracking Sp. z o.o. wspiera przewoźników, tak aby dzięki technologiom mobilnym mogli optymalnie zorganizować przejazd. Celem spółki jest zapewnienie firmom z branży TSL (Transport-Spedycja-Logistyka) dostępu do powszechnych, bezpiecznych i tanich informacji. Wszystko po to aby maksymalnie wykorzystać dostępne zasoby transportowe, a tym samym obniżyć koszty transportu.
System T-Traco jest stworzony z pasji. Dzięki współpracy doświadczonego zespołu polsko-amerykańskich ekspertów z obszaru logistyki, informatyki, elektroniki oraz telekomunikacji powstał produkt odpowiadający rynkowym potrzebom przedsiębiorstw. Naszym partnerem jest Google Inc., dostawca najbardziej precyzyjnych map na świecie.W pracach nad budową i rozwojem T-Traco uczestniczyli przedstawiciele jednostki badawczej - Instytut Logistyki i Magazynowania z Poznania, spółek CallFreedom, Nova Tracking z Bydgoszczy oraz Aspenta z Atlanty.
T-traco

System T-Traco jest sprzedawany w Europie, Azji, Afryce oraz Ameryce Północnej i Południowej

Nasze wartości
Pasja
Jesteśmy zafascynowani rozwiązaniami informatycznymi, które w znaczny sposób mogą zmienić zarządzanie przedsiębiorstwem.
Poczucie odpowiedzialności
Jesteśmy osobiście odpowiedzialni za zaspokajanie potrzeb biznesowych, usprawnienie zarządzania i pomoc naszym Klientom w uzyskaniu lepszej efektywności pracy.
Inspiracja
Promujemy innowację i dbamy o kreatywność.
Niezawodność
Dbamy o spełnienie naszych zobowiązań.
Pragnienie zwyciężania
Nieustannie dążymy do ulepszania siebie i do odnoszenia sukcesu na rynku.